Інформ-сервіс
П`ятниця, 16.11.2018, 21:29
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Корисні статтіРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії каталога
Бізнес [5]
Статті про ведення бізнесу
Комп'ютери та інтернет [2]
Статті по інформаційним технологіям
Студентське життя [8]
Статті про студентів та їх життя
Міні-чат
Наше опитування
Чому Ви замовляєте/купуєте готову наукову роботу, а не пишете її самі?
Всього відповідей: 48
Головна » Статті » Бізнес

Одержання СПДФО дозволу на виготовлення печаток і штампів
Наявність печаток і штампів для Вас, як суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи, не є обов'язковою умовою провадження підприємницької діяльності, крім підприємців, які зареєструвалися платниками податку на додану вартість.

Якщо ж Ви вирішили мати печатку чи штампи, то Вам потрібно вдатися до послуг спеціалізованих штемпельно-граверних майстерень, що виготовляють такі печатки та штампи. Перед тим як звернутися до цих майстерень, Вам належить попередньо отримати дозвіл органу МВС.

Для одержання дозволу на оформлення замовлень на виготовлення печаток і штампів суб'єктові підприємницької діяльності - фізичній особі необхідно звернутися до міського або районного органу внутрішніх справ за місцем своєї державної реєстрації

Особисто або через уповноважених осіб до органу внутрішніх справ подаються такі документи:
заява, де вказується:
кількість печаток та штампів, які передбачається виготовити;
вперше чи ні виготовляються печатки та штампи (якщо не вперше - вказується підстава для виготовлення печаток і штампів);
місце проживання;
прізвище, ім'я, по батькові, паспортні дані СПДФО, а також особи, яка уповноважена отримати дозвіл оформити замовлення на виготовлення печаток і штампів та подати клопотання до органу внутрішніх справ (якщо одержує дозвіл та подає документи особа, уповноважена СПДФО);
оригінал та копія свідоцтва про державну реєстрацію, засвідчена нотаріально;
два примірники зразків (ескізів) печаток, штампів (малюнок від руки, або на комп'ютері);
копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру фізичної особи - платника податків;
паспорт та ксерокопія паспорту (1,2,11 сторінки);
копія довідки про присвоєння індетифікаційного коду та її ксерокопія;
копія довідки з ДПІ за ф. № 4-ОПП, яка підтверджує взяття на податковий облік;
копія довідки з банку про відкриття рахунку;
документ, що підтверджує внесення плати за видачу дозволу на виготовлення печаток і штампів.

Якщо документи подає особа, уповноважена на це суб'єктом підприємницької діяльності - фізичною особою, то до органу внутрішніх справ вона подає також оформлене відповідно до вимог законодавства доручення цій особі на подання документів (клопотання).

Органам внутрішніх справ для видачі дозволу на оформлення замовлень на виготовлення печаток і штампів забороняється вимагати від Вас інші документи.

Протягом п'яти робочих днів від дня одержання документів орган внутрішніх справ зобов'язаний видати Дозвіл на оформлення замовлень на виготовлення печаток і штампів або письмову відмову із зазначенням причин, які обумовлюються законодавством України.

Під час отримання дозволу до органу внутрішніх справ подається оригінал свідоцтва про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності. На зворотному боці оригіналу свідоцтва про державну реєстрацію проставляється штамп про видачу дозволу на право виготовлення певної кількості печаток і штампів, який засвідчується підписом працівника дозвільної системи органу внутрішніх справ і скріплюється печаткою з відтиском "Дозвільна система". Після цього оригінал свідоцтва про державну реєстрацію повертається його власнику.

В органі внутрішніх справ на кожному поданому примірнику зразків (ескізів) печаток і штампів також ставляться штампи, які засвідчуються підписом працівника дозвільної системи і скріплюються печаткою з відтиском "Дозвільна система".

Крім того, орган внутрішніх справ у відповідних випадках проставляє на дозволі та на кожному примірнику зразків (ескізів) печаток і штампів штамп про те, що ці печатки та штампи виготовляються вперше. Оформлені дозволи видаються суб'єктам підприємницької діяльності - фізичним особам або уповноваженим ними особам під розписку, після пред'явлення паспорту чи іншого документу, що засвідчує особу, а також доручення на особу, відповідальну за одержання дозволу (для уповноважених осіб). СПДФО можуть мати тільки по одному примірнику основної каучукової або металевої печатки. Натомість кількість штампів не обмежується.

На печатках і штампах повинен зазначатися ідентифікаційний номер суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи.

Напис на печатках і штампах має відповідати назві, яка зазначена у свідоцтві про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності. Штемпельно-граверні майстерні та дільниці приймають від суб'єктів підприємницької діяльності замовлення на виготовлення печаток і штампів за умови подання разом з листами чи заявами зразків (ескізів) печаток і штампів та дозволів органів внутрішніх справ на їх виготовлення. Ескізи повинні бути чіткими та розбірливими, примірники з виправленнями в роботу не приймаються.

Виготовлені печатки й штампи можна отримати після пред'явлення паспорту та доручення, яке під час отримання замовлення засвідчується виготовленою печаткою.
У книзі реєстрації замовлень необхідно підписатися і зазначати серію, номер паспорту, дату та орган внутрішніх справ, що його видав. Після цього робляться відтиски печаток і штампів.
Джерело: http://www.vlasnasprava.info/ua/reestrspd-fo.html?_m=publications&_t=rec&id=309
Категорія: Бізнес | Додав: informservic (20.03.2009) | Автор: Інформ-Сервіс
Переглядів: 2025 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz